KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 4333525
nr 433 3525
Etsning
signerad, Zorn 1909, kvinnoporträtt, 24x18
Utrop:
2.500 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 16 oktober 2006
3.100 kr
2.200 kr
2.400 kr
3.000 kr